KARTA PROJEKTU
KATEGORIA PROJEKTU:
Ekspertyzy i prace badawcze
BRANŻA PROJEKTU:
Inna
NUMER PROJEKTU:
EPRD-2018-006
TYTUŁ PROJEKTU:
Ocena ex-post Programu działań wspólnotowych w dziedzinie polityki ochrony konsumentów na lata 2007-2013 oraz ocena śródokresowa Programu ochrony konsumentów na lata 2014-2020
ZLECENIODAWCA:
Dyrekcja Generalna ds. Sprawiedliwości i Konsumentów/ DG Justice/ Civic Consulting/ Risk and Policy Analysts
BENEFICJENT:
Dyrekcja Generalna ds. Sprawiedliwości i Konsumentów/ DG Justice
OPIS PROJEKTU:
Niniejsze badanie obejmuje dwie oceny przeprowadzane jednocześnie:
Celem ewaluacji ex-post Programu działań wspólnotowych w dziedzinie polityki ochrony konsumentów na lata 2007-2013 jest ocena głównych i osiągniętych rezultatów oraz określenie głównych problemów i rozwiązań w odniesieniu do ich realizacji, w tym w odniesieniu do oceny śródokresowa tego Programu.
Celem śródokresowej oceny Programu ochrony konsumentów na lata 2014-2020 jest dokonanie przeglądu osiągnięcia celów wszystkich działań, stanu realizacji działań, efektywności wykorzystania zasobów i Europejską wartość dodaną Programu, biorąc pod uwagę zmiany w dziedzinie ochrony konsumentów i innych polityk UE istotnych dla konsumentów.
DATA ROZPOCZĘCIA: 2018-01-01
DATA ZAKOŃCZENIA: 2018-03-31
     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.