KARTA PROJEKTU
KATEGORIA PROJEKTU:
Ekspertyzy i prace badawcze
BRANŻA PROJEKTU:
Rynek pracy i polityka społeczna
NUMER PROJEKTU:
EPRD-2018-016
TYTUŁ PROJEKTU:
ETF_Krajowa Ankieta nauczycieli i trenerów zawodowych w Albanii, Kosowie, Czarnogórze, Mołdawii, Serbii, Turcji, Algierii, Tunezji i Białorusi
KRAJ:
Czarnogóra
ZLECENIODAWCA:
ETF
BENEFICJENT:
ETF
OPIS PROJEKTU:
EPRD przeprowadzi ankiety wśród nauczycieli zawodowych w wybranych krajach partnerskich, mając na uwadze dwa główne cele. Po pierwsze, badanie będzie informować krajowych decydentów o stanie i potrzebach nauczycieli zawodowych, a po drugie pomoże im monitorować wdrażanie i zmiany. Główny nacisk kładziony jest na pomoc decydentom w zrozumieniu, co jest wymagane, aby poprawić jakość, efektywność i zdolność reagowania w zakresie doskonalenia zawodowego, ale w badaniu zostaną również poruszone niektóre z czynników, które w bardziej ogólnym stopniu wpływają na skuteczność nauczycieli.


W tym celu EPRD zbierze i przeanalizuje dane z ankiet i przedstawi je w formie żÄ…danych rezultatów.

Projekt będzie realizowany w okresie od marca do grudnia 2018.
DATA ROZPOCZĘCIA: 2018-04-01
DATA ZAKOŃCZENIA: 2018-11-30
     


Uwaga! Strona używa ciasteczek (cookies). Niezbędne są one do prawidłowego funkcjonowania witryny, pozwalają na poruszanie się po niej oraz używanie jej elementów. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Państwa przeglądarki. Jeśli chcą Państwo, można zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.